PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=103959}

Trzynastka

Thirteen
6,7 36 423
oceny
6,7 10 1 36423
5,9 7
ocen krytyków
Trzynastka
powrót do forum filmu Trzynastka

Postać matki

ocenił(a) film na 5

Chciałabym mieć taką mamę. Mimo wybryków Tracy, nigdy jej wulgarnie nie wyzywała, nigdy jej nie poniżała, a w ostatniej scenie ukazała swoją dobroć i zrozumienie. Jeśli kiedyś będę matką, chciałabym być podobna do niej.

ocenił(a) film na 5
Bonnie_filmweb

Fakt, ale to też matka jako tako zawiodła, bo pozwoliła na takie a nie inne wybryki... Przecież przeczuwała co się szykowało, mimo to nie reagowała. Ale tak, zaiście wyrozumiała, było mi jej najbardziej szkoda w tym filmie.

ocenił(a) film na 5
MsEvil

Mi też :( Najbardziej było mi jej żal, gdy przerobiła dżinsy dla Tracy, a ta na nią się wydarła, zamiast jej podziękować czy coś...

ocenił(a) film na 7
Bonnie_filmweb

W czasie filmu faktycznie można było po części współczuć matce, ale to ona tak naprawdę do tego doprowadziła, bo pozostawała wszystkiemu obojętna, a powinna się bardziej zainteresować co się dzieje z jej córką. Widziała przecież jak Tracy się zmieniła, jak się do niej odnosi, jak się ubiera (ciężko tu mówić nawet o imprezowym stroju, a ona tak chodziła do szkoły) jakie zdobywała stopnie.

Bonnie_filmweb

Tu są mocno uwydatnione toksyczne wzorce. Matki, jej współuzależnienie i związek z narkomanem wpływa na dzieci. Ja bym za Chiny takiej matki nie chciała.

ocenił(a) film na 8
Hellga_Vampenstein

Tak, to nie byla dobra matka

ocenił(a) film na 8
Bonnie_filmweb

Zgadzam się z innymi komentarzami - to nie jest dobry wzorzec matki. Kobieta która ma problem z nałogiem, dlatego stara się nie reagować negatywnie na różne podbramkowe sytuacje, bo jest to część terapii i wyjścia na prostą. Nie wiadomo co się działo zanim wytrzeźwiała i zaczęła chodzić regularnie na meetingi. Jest to dobra kobieta ale ma wiele demonów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones