PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=103959}

Trzynastka

Thirteen
6,7 36 486
ocen
6,7 10 1 36486
5,9 7
ocen krytyków
Trzynastka
powrót do forum filmu Trzynastka

Fabuła jest tylko zbliżona i nie do końca chodzi tu o to samo, ale ten film to po prostu mistrzostwo. Robie to bardzo rzadko, ale tutaj dałem 10/10! Film pokazuje jak bardzo można się zeszmacić przez innych, oczywiście też wpływ ma na to sytuacja w domu i niedowartościowanie dziecka, film, który będę pamiętał na całe życie, polecę go swoim dzieciom aby zobaczyły o co chodzi. A ta scena z żyletką do teraz mnie obrzydza , blee:)

ocenił(a) film na 10
pasikk

Hm, poprzednik Galerianek, mówisz, ale po 1.000 kroć lepszy! :)

ocenił(a) film na 10
Edsia

Galerianki to KOPIA!
Trzynastka milion razy lepsza!

Giselle123

przed chwilą wypowiedziałem się na temat galerianek i wchodząc tutaj widzę że forumowicze podzielają oje zdanie

pasikk

Też mi się skojarzył z "Galeriankami", bo tak się złożyło, że "Galerianki" widziałam wczesniej. Trudno mi powiedzieć, czy jest lepszy, ale na pewno jest bardzo dobry. I cieszę się, że udało mi się wytrwać do końca, mimo że byłam bardzo śpiąca.
Warto obejrzeć.

ocenił(a) film na 7
ewusekr

Oglądałas na polsacie za 15 pierwsza w nocy wtedy ? haha ja też i też udało mi się dotrwać, super film :)

pasikk

Wtedy czekałam na ten film i zaczęłam go oglądać, ale coś mi się z telewizorem zrobiło po paru minutach i było po oglądaniu... Było późno i nie chciało mi się kombinować, a film obejrzałam przedwczoraj na tv4.:)

ewusekr

Identyczne sceny w łazience/toalecie przed lustrem były. Od razy przykuło to moją uwagę. A film rewelka, choć oglądałem dawno.

ocenił(a) film na 7
Marcinov

Też na to zwróciłam uwagę. No i jeszcze farbowanie włosów, pocałunki dziewczyn...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones