Vanessa Hudgens

Vanessa Anne Hudgens

7,4
12 034 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Vanessa Hudgens

o jeeejciu.. juz zostawcie ja w spokoju
cos wam sie nie podoba? zalózcie bloga o tym ale nie piszcie takich tematów typu "jaka ona brzydka i głupia " na jej stronie filmwebu !
zanim napiszecie coś to pomyślcie co WY byście czuli ,gdyby ktos tak pisal o was na internecie !


Flicka

Po pierwsze, aby ktoś napisał o mnie, że jestem głupia sądzę, iż sama sobie bym byłą winna. A ona to totalne dno i nikt raczej z jej antyfanów nie będzie tracił czasu na zakładanie bloga dla jakiejś chorej dziewczynki. Po za tym powiedz mi czy zagrała w jakimś innym filmie po występie w HSM? Nie, gdyz wszyscy poznali się na jej badziewiastym talencie.

niebezpiecznygroszek

,,niebezpiecznygroszek ''masz rację . poza tym ja wolę pisać bloga o tym co lubię a nie o tym czego nienawidzę !! ja na tą panienkę czasu tracić nie będę .

Flicka

Niebezpieczny Groszku, jestem za :) Ona naprawdę słabo gra i jest beznadziejna. A młode nastolatki takie głupie i słodkie to lubią Vanesse

slicznotka969

Dokładnie. A poza tym....Po to jest to forum, żeby wyrażac swoja opinię, a oczywiste jest dlaczego większość tych opinii jest na 'nie'.

użytkownik usunięty
Flicka

Właśnie dajcie jesj już spokój ludziska. Co wy od niej chcecie? Jest ładną i zdolną dziewczyną. Fajnie wam się oczernia innych co, a sami na pewno jesteście nie lepsi (mam na musli krytyków, miło wam)A może poprostu jej w jakiś sposób pozazdrościcie, oj chyba tak jak czytam wasze wpisy to czuje nutke zazdrosci, zwiści.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

No niestety to jest prawda kochanie. Nie winię cię za twoje słowa, gdyż już widzę, że ją lubisz. Przykro mi, tak wypowiadają się jej fanki. w większości. Poza tym, zanim ktoś zacznie twierdzić, iż ktoś kto wypowiada się źle na jej temat zazdrości jej, niech najpierw pomyśli. nie ma nic gorszego jak taki wrzut :/

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Zapewne trafiłeś/aś w sedno - pasztety się wściekają, bo zazdrosne :)

Flicka

dobra ludziska przekonaliscie mnie :D nie jest świetna xD
ale juz nie bede sie wiecej wypowiadac xD

Flicka

OD TEGO JEST TA STRONA. I wybacz, ale kim ty jesteś, żeby mi mówić co mam pisać, a co nie? To wolny
kraj, gdzie panuje wolność słowa. Jeśli będę chciała, to mogę sobie i nawet 100 tematów założyć i krytykować
w nich twoją idolkę i nic ci do tego. Rozumiesz, pani dyktatorko?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones