Vanessa Hudgens

Vanessa Anne Hudgens

7,4
12 034 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Vanessa Hudgens

:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

qwerty123321

nie ma to jak szczera odpowiedż, ale rzeczywiście za co można kochać taką osobę???????szma....... dzi.....?????

qwerty123321

Według mnie van jest spoko i nic do niej nie mam... I jaki macie dowod na to jaka ona jest naprawdę??? Napewno nikt z was jej w realu nie spotkał!!!!! To nie mówcie o niej szma... czy dziwka..

qwerty123321

dokładnie. ;| zazdrościcie jej urody. Jest piękna!
Ot,co. Same jesteście dzi. itp. ;|

Batmanowa

proponuję się stąd wynosić, bo grozi to zlinczowaniem przez jej fanki...

a tak btw. to juz nie mozna swojego zdania wyrazić? to wolny kraj z tego co mi wiadomo...
skoro nie znamy jej tak naprawdę i nie wiemy ze to jakaś tam sz****, to w takim razie za co można ją tak "kocham cię :) :) :)..." ?

osobiście panny Vanessy nie lubię, blee.
oto moja skromna opinia, dziękuję.
zrobiło mnie się za słodko, zbiera mnie na wymioty, idę.

Phonetique

Ta aktoreczka nawet kiedy miała grać smutną w HSM (tak oglądałem to i żałuje) to wyglądała jakby miała się zaraz roześmiać.

Lekko mnie wnerwia

Phonetique

skoro nie znamy jej praktycznie osobiscie,to w takim razie za co można jej nie lubic nie mając argumentów i podstaw do tej nie chęci...hmm....

aron312

Nie ma to jak odpowiadać na post sprzed prawie 6 lat ;)
Ciężko stwierdzić mi teraz o co mogło mi - wtedy chyba 16 letniej dziewczynce chodzić ;) Prawdopodobnie miałam na myśli sam fakt, że nie lubię jako aktorki, bo to przecież można stwierdzić ;)
Pozdrawiam

qwerty123321

Ludzie wy jesteście pojebani leczcie się wszyscy na łeb może jeszcze nie jest zapuźno. To że w HSM grała słodziutka dziewczynke to nie znaczy że nie umie grać aktorstwa . Po drugie nie wiem kto pisze że jest dziwką czy szmatą . Chodzi wam parapety puste bez mózgowce o te zdjęcia tylko jak byście nie wiedzieli bo napewno nie to te foty były zrobione dwa lata przed tą aferą jeszcze a nie że ona po pierwszej cześći HSM zrobila te zdjęcia dla Zacka Efrona . Wtedy ona miała 17 lat jak zrobiła te foty ale widze że weszliśćie na jakies pojebane plotek i przeczytaliśćie albo pojebaną gazetke Bravo. Wtedy gdy Vanesa miała 17 lat była gówniarą a zdjęcia były zrobione nie dla zadnego Zacka tylko jego byłego chłopaka Draka Bell, gwiazda show Drake and Josh ale o tym pewnie też nie wiedzieliście dzieci a teraz jest piękną uczącą się aktorką jak i piosenkarką i jeszcze takie info dopiero jak Disney Comercial się dowiedziało że to nie było w 2007 r robione to przydłużyli z nią kontrakt który wynosił 13 mln za drugą część tyle dostała za trzecią podajże 12 mln . Vanesa podpisując ten kontrakt jest zobowiązana z Disneyem do 2013 roku oczywiście w innych filmach też moze grać i to jest cała prawda o niej . Ocena jej to taka szczęśliwa siudemeczka pozdrawiam wszystkich dzieci jak i normalnych ludzi >

qwerty123321

Ooo, da428, widzę opcja "kopiuj-wklej".

qwerty123321

To miłość platoniczna

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones