Nikki ReedI

Nicole Houston Reed

7,5
6 424 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nikki Reed

jedna rola w ' Zmierzchu ' pokochanym przez nastolatki i zajmuje 98 miejsce w rankingu ?
bez przesady ! tym bardziej , że w Zmierzchu i innych jego częściach wiele talentu nie pokazała . nie oszukujmy się .

rachel_mcadams

...a oglądałaś może inne filmy z nią? Poza "Zmierzchem", naturalnie... ; )

Mimoza_18

oglądałam Trzynastkę ;)
ale dwa filmy nie dają tak wysokiej pozycji ...

zagorzałe fanki Zmierzchu , które nie oceniają pod względem talentu , ale dlatego bo ją '' LOVCIAJĄ'' ...
prawdziwa fanka powinna odrobinę bardziej krytyczna ...

rachel_mcadams

Zgadzam się. jest wiele lepszych aktorek,które powinny być 100.a nikki reed zagrała w jednej serii filmów i już jest tak wysoko??

charlinka

zazdrościcie JEJ ???????? hahahahah jest to niech będzie każdy ocenia jak i chce i kogo chce a że jest w top to już nie twój interes ;p

hahaha

charlinka

Wiecie co... Nie oceniajmy wszystkich aktorów poprzez Zmierzch, no proszę was... Nikki zagrała w wielu innych filmach, które oglądają ludzie i niekoniecznie był to ten... em, film. W mojej skromnej opinii jest ona dobrą aktorką i nawet rola w tej sadze tego nie podważy, bo... niezaprzeczalnie nie jest to jakieś boskie dzieło pani S.M. No, a poza tym, jak wiecie... każdy ma prawo do własnej oceny ; )

Mimoza_18

no tak nigdy wszystkim nie można dogodzić , tak już jest . ale nie mówmy że jest słabą aktorką bo zagrała w Zmierzchu.

kass_16

nie powiedziałam , że nie ma talentu . ale , że go w Zmierzchu nie pokazała .
poza tym , przecież nie zagrała w żadnym filmie , który sprawiłby , że jest wspaniałą aktorką .

nie zazdroszczę jej .
dziewczyna ma talent , ale w ogóle go nie pokazuje . no może oprócz Trzynastki i Królów Dogtown .
ale to jak na razie tylko dwa filmy .

rachel_mcadams

w takim razie obejrzyj jej pierwszy raz"

rachel_mcadams

moim zdaniem w każdym filmie wypadła znakomicie. Aczkolwiek tak mnie zastanawia jakie ona miała bujne życie jako nastolatka, Trzynastka powstała na podstawie jej doświadczeń.

rachel_mcadams

nikki jest bardzo utalentowaną aktorką, jej talent wykreowało jej życie więc nawet jak grywała mniej ważne role to i tak była super!

vampire_5

i za te mniej ważne , ale "super" odegrane role znajduje się wyżej w rankinu niż np. Gwyneth Paltrow ?

rachel_mcadams

Piszesz, że to dzięki nastolatkom ma taką wysoką średnią w rankingu. Może to i racja z tym, że młodzież to też ludzie i mają prawo głosu.
Ja się zgadzam, że jest wiele lepszych aktorek, lecz każdy ma swój gust. Z wiekiem gust może ulec zmianie, ale puki co niech oceniają według swojego aktualnego upodobania.

rachel_mcadams

zgadzam się co do tego.

vampire_fascination_

Ludzie ! Spokojnie !
Nikki Reed to nie tylko Rosalie Hale, ze "Zmierzchu" czy Evie z "Trzynastki". To także Mini z "Z jej pierwszy raz" czy Shay z "Śmiertelnego zauroczenia". Obejrzyjcie z nią też inne filmy, a dopiero potem oceniajcie jakiegoś aktora. Co Wam da jeden film i to jeszcze "Zmierzch"? Wiadome przecież, że Nikki zagrała tam drugoplanową rolę, więc niewiele pokazała ze swojego talentu. Poza tym jest młodą aktorką, przed którą jeszcze wiele ról w naprawdę w różnych gatunkach filmowych.

Pozdrawiam.

Lola890

Zajebista dupa, co wy chcecie ;P

rachel_mcadams

Zgadzam się i nie zgadzam. Nie zasługuje na tak wysokie miejsce, bo nie zagrała w wystarczającej liczbie filmów, by można było ocenić czy faktycznie ma talent czy nie. Uważam natomiast, że trochę niesprawiedliwie ją oceniasz. Chociaż "Zmierzch" jest beznadziejny, to uważam, że Nikki jest jedyną aktorką, która poradziła sobie z rolą. Po pierwsze sympatię odczuwam jedynie do postaci Rosalie i Jaspera. Reed grała przynajmniej z uczuciem, bez masochistycznego edwardowego spojrzenia czy otwartej gęby belluni. Btw., nie mogę patrzeć na "grę aktorską" Stewart. Ta jej cały czas otwarta gęba mnie denerwuje. Nikki jako jedyna potrafi grać jak aktorka, a nie jakieś nie wiadomo co.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones